Kitap Yorumu

Kitap Sosyal Ağı

Kitap Mahallesi binlerce kitap ve yazarın bulunduğu, merak ettiğiniz kitaplar hakkında incelemelerin yer aldığı, “ne okusam ki?” sorusuna cevaplar bulabileceğiniz, diğer kitap severlerle komşu olup, kitaplar hakkında bilgi-his alışverişi yapabileceğiniz bir kitap sosyal ağıdır.


En güzel kitapları, en popüler kitapları kitap arama kısmından keşfedebilirsiniz.

Kitap Yorumları

Okuduğunuz kitaplardan kitap incelemeleri, kitap yorumları anasayfadaki “İnceleme Paylaş” bölümünden, kitap hakkındaki yorumunuzu girerek, ilgili kitabı seçerek ve kitap puanlamanızı vererek, paylaşabilirsiniz.
Kitap yorumları sayfasından paylaşılan kitap yorumlarını takip edebilirsiniz.
Mahalle sayfasından daha evvel paylaşılmış kitap incelemeleri, kitap yorumları ve iletileri görüntüleyebilirsiniz.

Kitap Yorumu Sitesi

Merhaba, Kitap Mahallesi’nin sakinleri. Kitapmahallesi.com, 2018 yılında üyelerine, kitap sitesi,
kitap yorumu sitesi, kitap inceleme sitesi alanlarında hizmet sunmaya başlamıştır.

Kitap Mahallesi, siz kitapseverlerin okumuş olduğunuz kitaplar hakkında yazdığınız yorumları, görsellerinizle beraber herkesle paylaşmanızı hedeflemektedir.Sitemiz, bu özelliğiyle kitap siteleri arasında ön plana çıkmayı hedeflemektedir.

Profilinizde okuma hedefi belirleyebilirsiniz, kitap yorumu paylaşabilirsiniz, şuan okuduğunuz kitabı diğer üyelerle paylaşabilirsiniz.

Kitap arama kısmından veya kitap keşfet sayfasından en çok görüntülenen kitaplara, popüler kitaplara erişebilirsiniz. Ne okusam sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Kitap Alıntıları

Okuduğunuz veya okumakta olduğunuz kitaptan altını çizdiğiniz cümeleleri, pasajları, üye girişi yaptıktan sonra, üst kısımdakı alıntı paylaş kısmından kitap alıntıları olarak paylaşabilirsiniz.
Kitap alıntısı ekledikten sonra, sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Merhaba ben Hami Öztürk. 1992 İstanbul doğumluyum. 2010 senesinden bu yana, bir çok web projesi içerisinde bulundum. Gerek yazılım gerek tasarım boyutunda çeşitli sektörlere, web tabanlı yazılımlar, web siteleri geliştirdim, geliştirmeye devam ediyorum. Şuan freelance olarak web tasarım ve yazılım hizmeti veriyorum.