Freelance Web Tasarımcı

Bu yazımda freelance web tasarımcı ile çalışmanın avantajlarından bahsedeceğim.

Freelance web tasarımcı ne demek?

Freelance web tasarımcı herhangi bir şirkete / firmaya bağlı olmadan, müşterisiyle birebir bir şekilde çalışmalarını sürdüren, ofis ortamının kurallarına bağlı olmadan çalışan, birden fazla işle aynı anda uğraşmayıp zamandan yeteri kadar tasarruf eden, serbest çalışmanın avantajlarını müşterisiyle olduğunca paylaşan profesyonel kişilerdir.

Pek tabii ki her sektörde olduğu gibi, bu sektörde de problemlerle karşılaşacağınız, istediğinizi alamayacağınız, maddi ve manevi problemler yaşayacağınız insanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Freelance web tasarımcıyla çalışmanın avantajlarından bazıları şunlardır;

Bir yazılım firmasıyla anlaştığınızda, web sitesi yaptırmak istiyorum dediğinizde, size belli başlı kalıp fiyatlar sunarlar, kalıp tasarımlar sunarlar. Ve ya bunlarda özgün olsalar dahi, zaman açısından sizin istediğinizi veremeyebilirler. Çünkü sizin gibi bir çok müşterileri vardır ve ne yazık ki ülkemizde bu sektördeki firmalar, yeteri kadar profesyonel çalışan istihdam etmiyorlar. Bir yazılımcı bir çok işle uğraşmak durumunda kalabiliyor. Dolayısıyla bu gibi firmalarla çalışırken, zaman açısından büyük kayıplar yaşayabilirsiniz.

İşinizi yaptırmak için, güvenilir, işine saygılı ve size vaat ettiği hizmet kalitesini sunan bir freelance web tasarımcı bulmanız gerekir. Referanslarımla ve tecrübemle size bu güveni sağlayacağımdan eminim.

Benimle çalışmanızın en büyük avantajı ise, – işinizi için benimle çalışmaya karar verdiğinizde – üzerinde çalıştığım başka bir proje olmaması durumunda, sadece sizin işinize odaklanmam olacaktır. Freelance web master olarak, üzerinde çalıştığım bir projeyi bitirmeden bir diğerine başlamıyorum.

Genel olarak freelance web tasarımcılardan ve kendimden bahsettim, özgün ve profesyonel bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız, benimle bu form aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz, ya da direk olarak hami [@] hamiozturk.com adresine mail atabilirsiniz.